fbpx
Tatra Energy Podhale Zakopane

Dotacje dla Ciebie

Uzyskaj dofinansowanie z aktualnych programów. Pomożemy Ci załatwić formalności i zrealizować projekt!

Złóż wniosek o przyznanie dofinansowania na montaż fotowoltaiki - my Ci w tym pomożemy! Od początku naszej działalności pomagamy klientom w prawidłowym wypełnianiu wniosków o dofinansowanie na montaż fotowoltaiki oraz wniosków o dofinansowanie do termomodernizacji budynku.

Przeprowadzimy Cię przez cały proces składania dokumentów, od prawidłowo wypełnionego wniosku, aż po końcowe rozliczenie. Przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty, wykonamy audyt energetyczny, a w dalszej kolejności, pomożemy Ci wybrać konkretne urządzenia i wykonamy profesjonalny montaż, aby urządzenia były gotowe do użytku.

Dofinansowanie

Pomagamy wypełnić wnioski!

Pomocą w pozyskiwaniu dotacji zajmujemy się od początku naszej działalności, dlatego doskonale wiemy, jak wypełnić dokumenty, co należy przygotować i jak rozliczyć wykonanie inwestycji.

  • Wypełnienie wniosku i przygotowanie niezbędnej dokumentacji.
  • Pomoc w wyborze konkretnych urządzeń dla Twojej nieruchomości.
  • Profesjonalny montaż instalacji pod klucz i rozliczenie dotacji.

napisz do nas

Aktualne dofinansowanie

Aktualnie możesz skorzystać z programu „Mój Prąd 5.0”. Możliwe jest też uzyskanie dofinansowania z programu „Czyste Powietrze”, w ramach którego dostępne są dotacje na termomodernizację budynku, w tym zakup i montaż paneli fotowoltaicznych, pompy ciepła, magazynów ciepła, magazynów energii oraz kolektorów słonecznych.

+48 511 911 674

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mówią o nas

Opinie Klientów

Bardzo polecam firmę Tatra Energy. Profesjonalne podejście do klienta, wszystko szybko i sprawnie przebiegło, ogromny plus za świetne doradztwo, co wybrać. Polecam.

Fotowoltaika

Mateusz Rychtarczyk

Polecam w stu procentach! Dzięki pomocy Pana Mateusza otrzymaliśmy dotację na fotowoltaikę, wszystko kompleksowo zamontowane, podłączone i działa bez zarzutu. Pomoc i opieka nad klientem do samego końca realizacji.

Fotowoltaika

Karolina Cholewka

Świetna firma, bardzo profesjonalne podejście do klienta i fachowy montaż. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pompy ciepła i na pewno jeszcze skorzystamy z usług Tatra Energy!

Pompy Ciepła

Bartłomiej Pająk

Nowości i porady

Najnowsze aktualności

Wprowadzimy Cię do świata pozyskiwania energii z niewyczerpalnych źródeł! Zobacz najnowsze artykuły i ciekawostki dotyczące pozyskiwania energii z naturalnych źródeł.

Zostaw nam kontakt

Oddzwonimy do Ciebie

Nieprawidłowe dane