fbpx
Tatra Energy Podhale

Tatra ENERGY

Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią porozmawiamy.

5lat doświadczenia

Poznaj nas

Tatra Energy
fotowoltaika Podhale

Tatra Energy to firma z Podhala, specjalizująca się w profesjonalnym montażu urządzeń generujących i magazynujących energię, pozyskiwaną ze źródeł odnawialnych. W naszej ofercie znajdziesz kompleksowy montaż oraz wdrożenie do użytkowania urządzeń takich jak: panele fotowoltaiczne, magazyny energii, pompy ciepła, zasilanie awaryjne UPS, agregaty prądotwórcze, maty grzewcze oraz urządzenia do kompensacji energii.

  • Kompleksowy montaż urządzeń, instalacji i konstrukcji
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie, poparte realną pracą
  • Pomagamy w pozyskiwaniu dofinansowania na realizację
  • Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do montażu
  • Stawiamy wyłącznie na jakościowe urządzenia
  • Opiekujemy się klientem od pomysłu aż po realizację pod klucz!

Zobacz więcej

Poznaj naszą ofertę

Tatra ENERGY działa na rynku od 2018 roku. Od tamtego czasu, aż do teraz aktywnie pracujemy przy montażach urządzeń, dlatego nasza wiedza poparta jest realnym doświadczeniem. Działamy głównie na terenie małopolski, a w szczególności Podhala, bo to właśnie tutaj mamy naszą siedzibę.

Nasza firma opiekuje się klientem od pomysłu aż po realizację. Co to oznacza? Służymy profesjonalnym doradztwem, wykonujemy kompleksowy kosztorys, ocenę i pomiary energetyczne, doradzamy, jakie konkretnie urządzenia wybrać i na co zwrócić szczególną uwagę, a następnie montujemy całą instalację, zgodnie z wszelkimi normami i wymaganiami, aby w stu procentach wykorzystać potencjał urządzeń.

Magazyn Energii 20

Maksymalna autokonsumpcja energii pozyskanej z paneli fotowoltaicznych.

Pompy Ciepła 20

Komfortowe i ekologiczne ogrzewanie, czysta kotłownia i wielozadaniowość urządzenia.

Maty Grzewcze20

Nowoczesne rozwiązanie dla domu bez kosztownych remontów i posiadania kotłowni.

Fotowoltaika20

Energia z niewyczerpalnego źródła, dla Twojego codziennego komfortu.

UPS, Agregaty20

Twoja niezależność energetyczna, bezpieczeństwo i ciągłość w dostawie energii.

Kompensacja Energii 20

Aktywna kompensacja, realne obniżenie rachunków za energię dla małych i dużych firm.

Historia naszej firmy

Każdy rok pracy w tej branży przynosi nam nowe możliwości i niezwykłą motywację do działania. Cały czas poszerzamy nasze horyzonty, wprowadzając do oferty nowoczesne i bardziej ekonomiczne rozwiązania, przywiązując przy tym ogromną uwagę do rozwoju własnych kompetencji. Poznaj kilka przełomowych momentów z życia firmy Tatra Energy!

2018

Startujemy z Energią!

Powstanie firmy Tatra Energy, jako efekt ogromnej pasji i kierunkowego wykształcenia jej założyciela. Pierwsza edycja programu „Mój Prąd”, aktywna pomoc klientom w pozyskiwaniu dofinansowań na zakup i montaż fotowoltaiki, dynamiczny rozwój tej branży oraz firmy Tatra Energy.

2020

Szerokie horyzonty!

Wprowadzenie do oferty magazynów energii, pozwalających na maksymalne wykorzystanie nadwyżki energii wytworzonej przez instalację fotowoltaiczną. Montaż magazynów kompatybilnych z fotowoltaiką oraz siecią domową.

2022

Dynamicznie i rozwojowo!

Pompy ciepła, jako kolejny krok w kierunku rozwoju naszej firmy! Montaż nowoczesnych pomp ciepła kompatybilnych z fotowoltaiką. Zdobycie kolejnych uprawnienień umożliwiających profesjonalny montaż zapewniający zachowanie gwarancji na te urządzenia.

2023

Stawiamy na rozwój!

Rozszerzenie oferty o urządzenia do kompensacji mocy biernej oraz pomiary elektryczne, a także zasilanie awaryjne budynków. Udział w nowych szkoleniach i kursach, nowe uprawnienia. Możliwość przeprowadzenia audytu energetycznego, specjalistycznych pomiarów oraz badań technicznych instalacji energetycznej.

Mówią o nas

Opinie Klientów

Bardzo polecam firmę Tatra Energy. Profesjonalne podejście do klienta, wszystko szybko i sprawnie przebiegło, ogromny plus za świetne doradztwo, co wybrać. Polecam.

Fotowoltaika

Mateusz Rychtarczyk

Polecam w stu procentach! Dzięki pomocy Pana Mateusza otrzymaliśmy dotację na fotowoltaikę, wszystko kompleksowo zamontowane, podłączone i działa bez zarzutu. Pomoc i opieka nad klientem do samego końca realizacji.

Fotowoltaika

Karolina Cholewka

Świetna firma, bardzo profesjonalne podejście do klienta i fachowy montaż. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pompy ciepła i na pewno jeszcze skorzystamy z usług Tatra Energy!

Pompy Ciepła

Bartłomiej Pająk

Nowości i porady

Najnowsze aktualności

Wprowadzimy Cię do świata pozyskiwania energii z niewyczerpalnych źródeł! Zobacz najnowsze artykuły i ciekawostki dotyczące pozyskiwania energii z naturalnych źródeł.

Zostaw nam kontakt

Oddzwonimy do Ciebie

Nieprawidłowe dane