fbpx

Realizacje

Interesuje Cię któraś z naszych realizacji? Zapraszamy do kontaktu.

Panele fotowoltaiczne doskonale sprawdzą się dla wsparcia energetycznego dla domków przeznaczonych do wynajmu, kiedy mamy do czynienia z sezonowością korzystania z takich budynków. Latem, domek może być praktycznie samowystarczalny.

Realizacja instalacji w miejscowości Leśnica Groń, była czystą przyjemnością. Wykorzystaliśmy każdy zakamarek dachu, aby uzyskać jak najwyższą mocy instalacji. Na dachu wiaty zainstalowaliśmy panele fotowoltaiczne o mocy 6 kWp.

  • Dane realizacji

  • Moc: 5,94 kWp
  • Lokalizacja: Leśnica
  • Instalacja na dachu
  • Dodatkowe informacje

  • Panele: Trina Vertex 495 bifacial
  • Mikroinwertery: Hoymiles HMS-2000
  • Konstrukcja: Na rąbek stojący

Instalacja zasila energią główny budynek, jednak to właśnie wiata okazała się doskonałym miejscem na zastosowanie instalacji, ze względu na duże nasłonecznienie oraz prostą powierzchnię. W instalacji zastosowaliśmy bezpieczny system oparty o mikroinwertery firmy Hoymiles model HMS-2000.

Mówią o nas

Opinie Klientów

Bardzo polecam firmę Tatra Energy. Profesjonalne podejście do klienta, wszystko szybko i sprawnie przebiegło, ogromny plus za świetne doradztwo, co wybrać. Polecam.

Fotowoltaika

Mateusz Rychtarczyk

Polecam w stu procentach! Dzięki pomocy Pana Mateusza otrzymaliśmy dotację na fotowoltaikę, wszystko kompleksowo zamontowane, podłączone i działa bez zarzutu. Pomoc i opieka nad klientem do samego końca realizacji.

Fotowoltaika

Karolina Cholewka

Świetna firma, bardzo profesjonalne podejście do klienta i fachowy montaż. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pompy ciepła i na pewno jeszcze skorzystamy z usług Tatra Energy!

Pompy Ciepła

Bartłomiej Pająk

Nowości i porady

Najnowsze aktualności

Wprowadzimy Cię do świata pozyskiwania energii z niewyczerpalnych źródeł! Zobacz najnowsze artykuły i ciekawostki dotyczące pozyskiwania energii z naturalnych źródeł.

Zostaw nam kontakt

Oddzwonimy do Ciebie

Nieprawidłowe dane