fbpx

Realizacje

Interesuje Cię któraś z naszych realizacji? Zapraszamy do kontaktu.

Nie masz miejsca na dachu na panele fotowoltaiczne? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Montujemy panele nawet na najbardziej wymagających dachach! Na zdjęciu możesz zobaczyć instalację o mocy 4.92 kWp, którą wykonaliśmy w miejscowości Kokotów koło Wieliczki.

Montowaliśmy tutaj konstrukcję na dachówce ceramicznej, która jest jednym z najbardziej wymagających pokryć dachowych, jeżeli chodzi o montaż paneli. Zastosowaliśmy dedykowaną, nierdzewną konstrukcję, mocowaną do krokwi, która gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo. Odpowiednie opracowanie dachówki gwarantuje szczelność i użyteczność na długie lata.

  • Dane realizacji

  • Moc: 4,92 kWp
  • Lokalizacja: Kokotów
  • Instalacja na dachu
  • Dodatkowe informacje

  • Panele: Longi Solar lr5-54hph-410m full black
  • Mikroinwertery: Hoymiles HM-1500
  • Konstrukcja: Na dachówkę ceramiczną

System oparty na mikroinwerterach firmy HOYMILES gwarantuje niezależną pracę każdego modułu, co jest szczególnie ważne przy dachu narażonym na częste zacienienia. Masz podobny dach i rozważasz montaż paneli fotowoltaicznych? Zadzwoń do Tatra Energy.

Mówią o nas

Opinie Klientów

Bardzo polecam firmę Tatra Energy. Profesjonalne podejście do klienta, wszystko szybko i sprawnie przebiegło, ogromny plus za świetne doradztwo, co wybrać. Polecam.

Fotowoltaika

Mateusz Rychtarczyk

Polecam w stu procentach! Dzięki pomocy Pana Mateusza otrzymaliśmy dotację na fotowoltaikę, wszystko kompleksowo zamontowane, podłączone i działa bez zarzutu. Pomoc i opieka nad klientem do samego końca realizacji.

Fotowoltaika

Karolina Cholewka

Świetna firma, bardzo profesjonalne podejście do klienta i fachowy montaż. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pompy ciepła i na pewno jeszcze skorzystamy z usług Tatra Energy!

Pompy Ciepła

Bartłomiej Pająk

Nowości i porady

Najnowsze aktualności

Wprowadzimy Cię do świata pozyskiwania energii z niewyczerpalnych źródeł! Zobacz najnowsze artykuły i ciekawostki dotyczące pozyskiwania energii z naturalnych źródeł.

Zostaw nam kontakt

Oddzwonimy do Ciebie

Nieprawidłowe dane