fbpx

Realizacje

Interesuje Cię któraś z naszych realizacji? Zapraszamy do kontaktu.

W naszej pracy, coraz częściej wykonujemy instalacje fotowoltaiczne gruntowe. Jedną z naszych ostatnich realizacji jest właśnie taka instalacja, która ma wiele zalet. Przede wszystkim, pozwala zaprojektować rozmieszczenie paneli tak, aby znalazły się w jak najlepiej nasłonecznionym miejscu. Dodatkowo, możemy uniknąć zacienionych miejsc, które często są nie uniknione w przypadku montażu na dachu oraz zyskujemy łatwy i szybki dostęp do paneli, kiedy na przykład zajdzie potrzeba ich odśnieżenia, oczyszczenia lub serwisu.

W tej instalacji, zastosowaliśmy 110 sztuk modułów BlueSun Bifacial o łącznej mocy 50 kWp. Są to moduły dwustronne, które ładują również od światła odbitego. W instalacji zastosowaliśmy bezpieczny system na mikroinwerterach firmy Hoymiles, w którym każdy moduł działa indywidualnie. To znaczy, że zacienienie jednego z modułów nie osłabia pozostałych.

  • Dane realizacji

  • Moc: 50 kWp
  • Lokalizacja: Gronków
  • Instalacja gruntowa
  • Dodatkowe informacje

  • Panele: bluesun bsm455m-72hph bifacial
  • Mikroinwertery: Hoymiles HM-1500
  • Konstrukcja: Dwupodporowa Afore

Dodatkowo, wykonaliśmy podsypkę z gryzu, dla lepszego odbijania promieni słonecznych i uzyskania dodatkowej energii. Wsparciem dla całej instalacji jest stabilna i masywna konstrukcja dwupodporowa firmy Afore. Zastosowana konstrukcja posiada atestowaną powłokę „magnelis”, dzięki której mamy aż 15 lat gwarancji na jakość!

Jeżeli zastanawiasz się nad instalacją fotowoltaiczną skontaktuj się z nami! Doradzimy Ci, jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Ciebie!

Mówią o nas

Opinie Klientów

Bardzo polecam firmę Tatra Energy. Profesjonalne podejście do klienta, wszystko szybko i sprawnie przebiegło, ogromny plus za świetne doradztwo, co wybrać. Polecam.

Fotowoltaika

Mateusz Rychtarczyk

Polecam w stu procentach! Dzięki pomocy Pana Mateusza otrzymaliśmy dotację na fotowoltaikę, wszystko kompleksowo zamontowane, podłączone i działa bez zarzutu. Pomoc i opieka nad klientem do samego końca realizacji.

Fotowoltaika

Karolina Cholewka

Świetna firma, bardzo profesjonalne podejście do klienta i fachowy montaż. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pompy ciepła i na pewno jeszcze skorzystamy z usług Tatra Energy!

Pompy Ciepła

Bartłomiej Pająk

Nowości i porady

Najnowsze aktualności

Wprowadzimy Cię do świata pozyskiwania energii z niewyczerpalnych źródeł! Zobacz najnowsze artykuły i ciekawostki dotyczące pozyskiwania energii z naturalnych źródeł.

Zostaw nam kontakt

Oddzwonimy do Ciebie

Nieprawidłowe dane