fbpx

Realizacje

Interesuje Cię któraś z naszych realizacji? Zapraszamy do kontaktu.

Działaj kompleksowo i maksymalizuj wydajność fotowoltaiki! W tej realizacji zabieramy Cię do naszych sąsiadów ze Słowacji, tak! Tam też działamy!

Zamontowaliśmy tutaj urządzenie o nazwie All in one od firmy FoxESS Polska . All in one to falownik i magazyn energii w jednym opakowaniu. Instalacja łączy ze sobą magazyn energii o pojemności 10 kWh z instalacją fotowoltaiczną o mocy 5,4 kWp.

  • Dane realizacji

  • Pojemność: 10,4 kWh
  • Lokalizacja: Rabcza
  • Instalacja w domu
  • Dodatkowe informacje

  • Inwerter hybrydowy: FoxESS AIO-H3-10.0-E
  • Moduły bateryjne: FoxESS HV2600

Magazyn bardzo łatwo można rozbudować do pojemności 20 kWh, poprzez dołożenie kolejnych modułów bateryjnych. Dzięki pełnej kontroli zdalnej możemy monitorować pracę magazynu oraz na bieżąco dostosowywać jego parametry do sieci energetycznej, by jak najlepiej wykorzystać całą energię z instalacji fotowoltaicznej. Interesuje Cię takie rozwiązanie? Zgłoś się do nas!

Mówią o nas

Opinie Klientów

Bardzo polecam firmę Tatra Energy. Profesjonalne podejście do klienta, wszystko szybko i sprawnie przebiegło, ogromny plus za świetne doradztwo, co wybrać. Polecam.

Fotowoltaika

Mateusz Rychtarczyk

Polecam w stu procentach! Dzięki pomocy Pana Mateusza otrzymaliśmy dotację na fotowoltaikę, wszystko kompleksowo zamontowane, podłączone i działa bez zarzutu. Pomoc i opieka nad klientem do samego końca realizacji.

Fotowoltaika

Karolina Cholewka

Świetna firma, bardzo profesjonalne podejście do klienta i fachowy montaż. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pompy ciepła i na pewno jeszcze skorzystamy z usług Tatra Energy!

Pompy Ciepła

Bartłomiej Pająk

Nowości i porady

Najnowsze aktualności

Wprowadzimy Cię do świata pozyskiwania energii z niewyczerpalnych źródeł! Zobacz najnowsze artykuły i ciekawostki dotyczące pozyskiwania energii z naturalnych źródeł.

Zostaw nam kontakt

Oddzwonimy do Ciebie

Nieprawidłowe dane